Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Kontakt

Om du inte hittar det du söker här på hemsidan är du i första hand välkommen att höra av dig till bgf.kansliet@gmail.com.

 

Behöver du komma i direktkontakt med någon ledare, hör av dig till våra huvudledare för respektive truppgrupp.


Trupp Tävling nivå 2     Emilia Karlsson (emilia.karlsson2@gmail.com)

                                      Sofia Månsson (lina.zofia@gmail.com)

Trupp Tävling nivå 6     Stella Olesen (stellaolesen1@gmai.com)

                                      Freja Innes-Ker (freja.innesker@gmail.com)

Trupp Tävling nivå 7A   Maria Pressing (maria.pressing.bgf@gmail.com)

                                      Ulrika Gleisner (Ulrika.Gleisner@gmail.com)

                                      Patric Lanhed (Patric@Lanhed.se)

Trupp Tävling nivå 7B   Anna Emne (anna.emne@gmail.com)

Trupp Tävling nivå 8A   Amanda Gralén (amanda.gralen@gmail.com

Trupp Tävling nivå 8B   Johanna Rudnert (Jrudnert@hotmail.com)

                                      Nina Berg (ninaevberg@gmail.com)

                                      Ninni Oxenholt (ninni@oxenholt.se)

Trupp Tävling nivå 8C   Matilda Lundqvist (matilda@shoeme.se)

                                      Moa Bengtsson (moa.bengtsson@edu.lomma.se)

 
Länkar